1. Haberler
  2. Girişimcilik
  3. Navlungo Hizmet Gücünü Park Palet Alımı İle Güçlendirdi

Navlungo Hizmet Gücünü Park Palet Alımı İle Güçlendirdi

Navlungo
Navlungo
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Navlungo, 6 ülkede faaliyet gösteren Online Depolama ve e-Ticaret Fulfillment hizmeti veren Park Palet firmasını 50 Milyon TL’ye satın aldı.

Dijital Lojistik Girişimi olarak bilinen Navlungo, özellikle son yıllarda artan Yurtdışına Satış süreçlerinde hem Bireysel hem de Küçük Ölçekli Firmalara uygun fiyatlı taşıma hizmeti vermesi ile ön plana çıkmaya başlamıştı.

Park Palet firmasının satın alınması ise firmanın hem dağıtım ağını hem de hizmet gücünü arttıracak gibi görünüyor. Bu sayede Navlungo firması kullanıcılarına Fulfillment Hizmeti de vermeye başlayacak.

Navlungo firmasının halihazırda 500.000’den fazla kişiye ve 5.500 den fazla girişimciye Online Lojistik Hizmeti verdiğini de belirtelim.

Park Palet - Navlungo
Park Palet – Navlungo

 

Navlungo – Park Palet Satın Alma Duyurusu

Navlungo ve Park Palet satın almanın detaylarını gerçekleştirdikleri bir basın toplantısı ile duyurdular.

Toplantıda Navlungo firmasının kurucu ortağı İsa KORKMAZ ve Park Palet firmasının kurucu ortağı Alp ÇİÇEKDAĞI açıklamalarda bulundular.

Paylaşılan bilgilere göre satın alma bir hisse takası olarak gerçekleşti. Böylelikle, Park Palet kurucu ortağı Alp ÇİÇEKDAĞ, Navlungo’nun ortağı oldu.

Satın alma ile birlikte Navlungo; ihracat ve ithalat alanında tüm işletmelere; uluslararası kargo, depolama ve e-ticaret fulfillment hizmetlerini tek panelden yönetme fırsatı sunacak. Ayrıca Park Palet’in 10 kişilik ekibi de Navlungo bünyesine katılmış olacak.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

TicaretEhli ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!