USD32,36
EURO34,43
JPY0,212000
RUB0,346400
GBP40,33
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
GR. ALTIN2.437,83
BTC64.029,90

HopiShop Nedir? HopiShop Pazaryeri Kayıt İşlemleri

HopiShop, Hopi Uygulamasının altyapısı üzerine kurgulanmış, yüzlerce farklı markanın ürünlerini satabildiği yeni nesil bir Mobil Uygulama bazlı Pazaryeri Sistemi olarak tanımlanabilir.

HopiShop
HopiShop
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

HopiShop, Hopi Uygulamasının altyapısı üzerine kurgulanmış, yüzlerce farklı markanın ürünlerini satabildiği yeni nesil bir Mobil Uygulama bazlı Pazaryeri Sistemi olarak tanımlanabilir.

HopiShop Pazaryeri sistemine giriş yapabilmek için Android veya IOS cihazınıza HOPİ Uygulamasını indirmeniz, sisteme kayıt olmanız veya varsa üyeliğiniz ile giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Uygulama ana sayfasına geldiğinizde üst kısımdaki alan üzerinden HOPİ veya HopiShop sayfaları arasında geçiş yapabilmeniz mümkün olacaktır.

 

Yeni Nesil Pazaryeri HopiShop

HopiShop sistemi temel olarak bir pazaryeri mantığında ilerleyen bir sistem.

Bugün Trendyol veya Hepsiburada gibi pazaryerlerine nasıl Mobil Uygulama üzerinden giriş yapıp alışveriş yapabiliyorsanız HopiShop için de aynı süreç geçerli.

Tek fark olarak henüz bir web sitesi üzerinden satış yapılmıyor. Yani tüm satın alma süreçleri HOPİ Uygulaması üzerinden, mobil kaynaklı olarak gerçekleştiriliyor.

İlerleyen dönemde gelen ilgiye bağlı olarak HopiShop bir web sitesi olarak da karşımıza çıkar mı henüz net bir bilgi yok ancak şimdiden birçok markanın HopiShop üzerinden satışa başladığını görebiliyoruz.

 

HopiShop Mobil Uygulama
HopiShop Mobil Uygulama

 

Hopi Paracıkları HopiShop’da Geçerli

Hopi üyesi işyerleri üzerinden yaptığınız alışverişler ve dönemsel kampanyalar sonucu kazandığınız Hopi Paracıkları direkt olarak HopiShop üzerinden yapılan alışverişlerde kullanılabiliyor.

Örneğin Boyner Mağazasından yaptığınız bir alışveriş sonrasında Hopi kullandığınız için sistem size 100 TL Paracık verdi ise bu paracık ile HopiShop üzerinden gidip bir alışveriş yapabiliyorsunuz.

Bu sayede sistem aslında Reel Mağazalar ve Büyük Markalar üzerinden kazanılan kampanya puanlarını direkt olarak kendi üzerinde harcama imkânı vererek müşterilerine geniş bir harcama alanı sunmuş oluyor.

Yine sistem üzerinden diğer e-ticaret sitelerinde olduğu gibi Kredi Kartı ile ödeme yapmanız da mümkün. Yani sistem sadece Hopi Paracıkları üzerinden dönmüyor.

 

HopiShop Mağaza Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pazaryerinde satış yapabilmek ve Hopi üzerinden yeni müşterilere erişebilmek için HopiShop Mağaza Başvuru işlemi yapmanız gerek.

Ancak ilk etapta tüm başvuru yapan mağazaların alınıp alınmayacağı bir soru işareti. O sebeple de başvurunuzu yaparken kesinlikle dönüş alırsınız, mağaza açabilirsiniz diyemiyoruz.

HopiShop Mağaza Başvuru işlemi için https://hopi.com.tr/nasil-kullanilir/hopishop-nedir#hopishop-nedir sayfasına gidip alt kısımda yer alan HopiShop’da Dükkan Açmak İster misiniz kısmındaki formu doldurmanız yeterlidir.

 

HopiShop Komisyon Oranları

Henüz mağaza başvuru süreçlerini detaylı bir şekilde yürüttükleri ve dışarıya çok fazla bilgi vermedikleri için HopiShop Komisyon Oranları ile alakalı bir data alamadık.

Ancak kısa süre içerisinde bu alana HopiShop Komisyon Oranları listesini ekleyeceğimizi düşünüyoruz.

 

HopiShop Satıcı Kargo Ücretleri

Henüz mağaza başvuru süreçlerini detaylı bir şekilde yürüttükleri ve dışarıya çok fazla bilgi vermedikleri için HopiShop Satıcı Kargo Ücretleri ile alakalı bir data alamadık.

Ancak kısa süre içerisinde bu alana HopiShop Satıcı Kargo Ücretleri listesini ekleyeceğimizi düşünüyoruz.

 

Android HopiShop Uygulaması İndir

IOS HopiShop Uygulaması İndir

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

TicaretEhli ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!