USD32,36
EURO34,43
JPY0,212000
RUB0,346400
GBP40,33
EURO/USD1,06
BIST9.814,19
GR. ALTIN2.437,83
BTC63.762,85

Girişimciler İçin Kitap Önerileri // Guy Kawasaki – Girişimcinin El Kitabı 2.0

Guy Kawasaki - Girişimcinin El Kitabı 2.0
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Girişimciler İçin Kitap Önerileri // Guy Kawasaki – Girişimcinin El Kitabı 2.0

Alltop.com ve Garage Technology Ventures‘ın kurucu ortaklarından olan Japon asıllı Amerikalı iş insanı Guy KAWASAKİ tarafından kaleme alınan Girişimcinin El Kitabı 2.0 isimli kitap son yıllarda Girişimciler için bir başucu kitabı haline getirilmiştir.

Girişimcilik, Rekabet, İş Sanatı ve Pazarlama alanında ondan fazla kitabı olan Guy KAWASAKİ bu alandaki önemli isimlerden birisi olarak anılmakta ve otoriter isimlerden birisi olan görülmektedir..

Kendi işini kurmak isteyenler için kaleme alınan Girişimcinin El Kitabı 2.0 isimli kitap, bir fikrin bebeklik döneminden başlayarak nasıl kurgulanması gerektiği ve sonrasında nasıl bir büyüme ve gelişme aşamalarından geçmesi gerektiği konusunda kendi bilgi ve tecrübelerini aktaran bir yapıdadır.

[ilgiliMakale icerik_id=”2978″]

 

Girişimcinin El Kitabı 2.0 – Guy KAWASAKİ

Kitabın ön sözündeki ilk cümle aslında kitabın yazılış amacını çok kısaca özetlemektedir: “Bugünkü aklım olsaydı…” Birçok deneyimli girişimci, hayatının bir döneminde bu lafı eder. Benim amacım, elinizdeki kitabı okuyarak bu sözü sarf etmemenize gerek kalmamasıdır. Fikir ve ilham verici bu kitap, sadece ilk defa girişim yaparak, çığır açacak ürünlerini geliştiren gençlere değil, aynı zamanda büyük şirketlerin pazara yeni ürün sunmak isteyen cesur ruhlara, kâr amacı gütmeyen kuruluşlardaki, dünyayı daha güzel bir yer haline getirmeye çalışan sosyal girişimcilere de hitap etmektedir.

Kitabı benzer eserlerden çok daha okunur hale getiren ve benim en çok beğendiğim özellikleri, her bölümün başına ünlü sanatçı, düşünür, iş adamı, yönetici ve yazarların bazı sözlerinin yazılmış olması, yine her bölümde mutlaka birkaç alıştırmanın bulunması, her bölümün sonundaki ek bölümlerde maddeler halinde bölüm özetinin verilmesi ve en güzeli de her bölümde anlatılan konu ile ilgili SSS (Sıkça sorulan Sorular) ve cevaplarının sunulması. Kitap adeta bir ders notu gibi kaleme alınmış.

Kitabın 336-350. Sayfalarında bugüne kadar daha önce hiçbir kitapta görmediğim bir şekilde “Girişimciler Ne İş Yapar?” başlıklı bölümde bu soruyu, her sayfada sadece tek bir görsel, tek cümle ve tek kelimelik bir cevapla açıklanmış olmasıdır.

[ilgiliMakale icerik_id=”2985″]

 

Guy Kawasaki - Girişimcinin El Kitabı 2.0

 

Kitaba nasıl sahip olabilirim?

Kitapla alakalı satış linkleri eklemek isteriz ancak sitelerin link yapılarında ve stok durumlarında değişiklikler yaşanabileceği için direkt olarak Google Arama Linkini eklemek daha doğru bir hareket olacak gibi geldi.

Bu noktada bu kitabı satın almak isteyenler Guy Kawasaki – Girişimcinin El Kitabı 2.0 araması yaparak ilgili kitaba kolaylıkla erişebilirler.

office 2016 lisans

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

TicaretEhli ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!